Dantík odjížděl s rodinou, která se věnuje výrobě vína. Věřím, že se má skvěle. Nevím o jeho životě mnoho. Jen občas mi pošlou zprávu a fotku, že se má dobře.

Dantík se stává nádherným psíkem. Škoda, že nemám možnost ho vidět na vlastní oči. Snad se majitelé uvolní a s Dantesem přijedou na klubovku do Brna a k bonitaci.

Konečně jsem se dočkala.  První adventní víkend jsem se setkala s Dantesem a rodinou. Klubová výstava se konala v Brně -na Myslivně. Jezdím jsem moc ráda, jelikož je to vždy taková domácí, pohodová výstava. Tentokrát i proto, že jsem měla možnost vidět našeho odchovance v kruhu a bonitaci.Majitelům patří obrovské díky za vzornou péči i trpělivost. Klouček je tak trošku rozmazlinkovaný. Má své páníčky jak se říká " na salámu ". Ale i přesto chodil v kruhu krásně a nebýt tvrdohlavosti a nelibosti na stole při kontrole zubů, mohl zvítězit. Takto za vrčení a bránění se (normálně by byl diskvalifikovaný) dostal krásný posudek a známku VD3. Vůbec to však nevadilo, neboť i tak všichni viděli,  že je to nádherný kluk. Dokonce i poradkyni chovu se velice líbil a chválila ho. Mám z něj dobrý pocit a přemýšlím, že bych s ním nakryla naší Elišku.

 Při bonitaci dostal krásný bonitační kod a splnil podmínky k zařazení do chovu. Jsem na celou rodinu i Dantese MOC pyšná! Majitelé jsou prostě skvělí a bravurně vše zvládli na jedničku.