Jako poslední odcházel do nového domova Eisíček. Tím, že majitelka bydlela v Mostu, přiblížila jsem malého ku Praze, kde byl nahlášený Viki na výstavu. Přijeli si pro něj na výstaviště. Mrzí mne, že nebyl dostatek času na povídání a předávání informací. Jediný důvod, proč jsem s tímto souhlasila byl ten, že dívčina je jak se říká z branže. Její maminka je chovatelkou malých psíků, takže věděla už od malička, jak se k pejskům chovat a jak s nimi zacházet.

 Nyní se blíží doba, kdy by měli být kloučci bonitovaní. Snad se s nimi střetnu a udělám si pár foteček na památku. Jsem hodně zvědavá, jak vypadají a jak se jim daří.

 Eiss podle fotek však je tím správným zbojníkem. Věčně na procházkách a výletech, které mu prospívají. Je nádherný a je vidět, že je s láskou opečovávaný.

Eisíčkova barva mne fascinuje. Jednou bych chtěla takovouto fenečku do chovu. Snad se mi narodí.

 Moc děkuji za vzornou péči a už se těším na setkání s Vámi oběma!

 Dnes 11.11.2018, jsem dostala od paničky zprávu. Eiss byl na své první výstavě. Nastupoval do třídy mladých a hned i zabojoval. Od paní posuzovatelky dostal známku V1 a titul CAJC!!! Jsem na oba moc pyšná!! Mám obrovskou radost. Malý se líbil a to je hlavní.  Jen trošku potrénovat chůzi a bude to skvělé! Ještě jednou moc děkuji za prezentaci a velká GRATULACE!!!

Malý Eisík se zúčastnil Klubové výstavy v Praze na hotelu Svornost. Klouček je tak nádherný, podobný velice Vikískovi. Úplně mne fascinoval jak jsou si podobní.

Nastupoval do třídy otevřené a od posuzovatele dostal nádherný popis, známku V1 a titul CAC. Jsem na Vás oba moc pyšná a udělali jste mi velikou radost!!! Ještě jednou Vám GRATULUJI!!!