ROK 2013

třída štěňat a dorostu

1.6.     KRAJSKÁ VÝSTAVA ZLÍN                              VN1

8.6.     KLUBOVÁ VÝSTAVA TŘEBÍČ                         VN1, NEJ ŠTĚNĚ

11.8.   KRAJSKÁ VÝSTAVA OSTRAVA                       VN1

8.9.     MORAVSKOSLEZSKÁ NÁRODNÍ BRNO            VN1 

třída mladých

30.11.  KLUBOVÁ VÝSTAVA BRNO                           V3

 

ROK 2014

5.1.     HANÁCKÁ NÁRODNÍ BRNO                           V1, CAJC

18.1.   CACIB TRENČÍN                                          V1, CAJC

23.2.   DUO CACIB BRNO                                       V1, CAJC

23.3.   MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA KATOWICE/ PL        VD2

29.3.    SPECIALNÍ VÝSTAVA PRAHA                        V2

13.4.    NÁRODNÍ VÝSTAVA OSTRAVA                      V1, CAJC

19.4.    KRAJSKÁ VÝSTAVA DĚTŘICHOV                   V1, VÍTĚZ TŘÍDY

           ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION

třída mezitřída

25.4.    NÁRODNÍ VÝSTAVA KAPUVÁR/ HU                V1, CAC, BOB vítěz plemene

31.5.    KRAJSKÁ VÝSTAVA ZLÍN                              V1, VÍTĚZ TŘÍDY

1.6.      DERBY WINNER SHOW NITRA                      V3

7.6.      KLUBOVÁ VÝSTAVA CHLUMEC n.CIDLINOU   V1, CAC

8.6.      KRAJSKÁ VÝSTAVA MLADÁ BOLESLAV          V1, VÍTĚZ TŘÍDY, KRAJSKÝ VÍTĚZ, VÍTĚZ KRÁSNÉ                                                                                              LOUKY

           JUNIOR ŠAMPION KCHMPP

22.6.    INTERCANIS BRNO                                      V2, Res.CAC

7.9.     HORNOSLEZSKÁ VÝSTAVA DOLNÍ BENEŠOV   V1, VÍTĚZ TŘÍDY

28.9.   MORAVSKOSLEZSKÁ NÁRODNÍ BRNO             V2, Res.CAC

4.10.   KLUBOVÁ VÝSTAVA MLADÁ BOLESLAV            V3

25.10. NÁRODNÍ VÝSTAVA BRNO                              V2

26.10. EVROPSKÁ VÝSTAVA BRNO                            V4

              JUNIOR ŠAMPION MKSK

ROK 2015

 

třída otevřená

27.2.    CHAMPIONS of CHAMPIONS VICTORY SHOW NITRA      V1, CAC

21.3.    KLUBOVÁ VÝSTAVA PRAHA                                      V2, res.CAC

12.4.    NÁRODNÍ VÝSTAVA OSTRAVA                                  V1, CAC

18.4.    KRAJSKÁ VÝSTAVA DĚTŘICHOV                                V3

3.5.     MVP EXPO PRAHA                                                   V2,res.CAC

9.5.     KVP HLUČÍN                                                          V1, Vítěz třídy

13.6.    KVP ZLÍN                                                             V1, Vítěz třídy

5.12.    KLUBOVÁ VÝSTAVA BRNO - MYSLIVNA                      V1, CAC

ROK 2016

třída otevřená

16.1.    MVP NITRA                                                         V1, CAC 

6.2.     DUO CACIB BRNO                                                 V3

7.2.     DUO CACIB BRNO                                                 V1, CAC

1.5.     PRAGUE EXPO DOG                                               V1, CAC

                        ČESKÝ ŠAMPION

4.6. KVP ZLÍN                                                               V1, Vítěz třídy

10.6. NVP NITRA                                                           V1, CAC

11.6. MVP NITRA                                                           VD1 

třída šampionů

6.7.  OVP KELČ                                                             V1, Vítěz třídy

30.7. KVP BRNO-ŽEBĚTICE                                              V1,Vítěz třídy, Krajský vítěz

20.8. MVP BRATISLAVA                                                  V3

21.8. MVP BRATISLAVA                                                 V2, r.CAC  

4.9. KVP DOLNÍ BENEŠOV                                            V1, Vítěz třídy

11.9. OVP ŽILINA                                                        V2

25.9. NVP BRNO- ZETOR                                             V1, CAC 

15.10. KLUBOVÁ VÝSTAVA DARGOV                              V1, CAC

                 SLOVENSKÝ ŠAMPION KRÁSY

ROK 2018

třída šampionů

24.3. KLUBOVÁ VÝSTAVA PRAHA                                 V2, r.CAC (Ovesná Jaroslava)

 9.6. KRAJSKÁ VÝSTAVA ZLÍN                                     V1, Vítěz třídy (Klírová Naděžda)

17.6. KRAJSKÁ VÝSTAVA JEDOVNICE                             V1, Vítěz třídy (Košťálová Alena)

           ROK 2019

16.3. SPECIÁLNÍ VÝSTAVA URMINCE           V2, res.CAC     posuz: Plathan Tuula (FI)

23.3. KLUBOVÁ VÝSTAVA DOLNÍ POČERNICE     V2,r.CAC posuz: Mudra Antonín (CZ)

1.5.   OBLASTNÍ VÝSTAVA KELČ         V1, Vítěz třídy, Oblastní vítěz   posuz: Kučera Tom.

11.5.  KRAJSKÁ VÝSTAVA HLUČÍN    V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz    posuz: Dolejšová Olga (CZ)

19.5. NÁRODNÍ KAPUVÁR (HU)        V1, CAC, BOS              posuz: Biró Zsolt (HU)