ROK 2016

třída štěňat

30.7.  KVP BRNO-ŽEBĚTÍN                      VN1                                         posuzovatel: Jílková Zdenka (CZ)

20.8. MVP BRATISLAVA                          VN1                                         posuzovatel: Guniš Miroslav (SK)

21.8. MVP BRATISLAVA                          VN1                                         posuzovatel: Kučera Tomáš (CZ)

4.9.  KVP DOLNÍ BENEŠOV                      VN1                                        posuzovatel: Kliment Zdeněk (CZ)

11.9. OVP ŽILINA                                  VN1                                         posuzovatel: Kučera Tomáš (CZ)

25.9. NVP BRNO-ZETOR                         VN1                                        posuzovatel: Ostrowski Adam (PL)

třída dorostu

15.10. KLUBOVÁ VÝSTAVA DARGOV        VN1                                       posuzovatel: Oleynikova Zoya (UA)

                               Slovenský šampion štěňat

3.12. KLUBOVÁ VÝSTAVA BRNO               VN1                                      posuzovatel: Kučera Tomáš (CZ) 

                    ROK 2017 

třída mladých

14.1.  MVP NITRA                        V2                               posuzovatel:  Sopko Imrich (SK)

15.1.  MVP NITRA                        V2                               posuzovatel: Vojteková Iveta (SK)

4.2.  DUO CACIB BRNO                V3                               posuzovatel: Klucniece Vija (LV)

5.2.  DUO CACIB BRNO                V3                               posuzovatel: Kubeš Robert (CZ)

19.2. NVP BRATISLAVA                V1                               posuzovatel: Václavík Miroslav

25.2. SPECIÁLNÍ VÝSTAVA PEZINOK         V1    CAJC, VŠVM,BOB,JUNIOR BIS I.,BIS I.

                                                                                        posuzovatel: Erwin Deutscher AT

18.3. KLUBOVÁ VÝSTAVA PRAHA   V1  CAJC                 posuzovatel: ing Košťálová Alena

1.4. DUNUBE CACIB BRATISLAVA   V1  CAJC, BOJ, BOS  posuzovatel: Jílková Zdenka

9.4.  NVP OSTRAVA                      V1  CAJC             posuzovatel: Doc RNDr Ovesná J. CSc

16.4.  MVP EXPO PRAHA               V1 CAJC, BOJ       posuzovatel: Wellens Wim (NL)

                               ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION

29.4. KVP DĚTŘICHOV         V1 Vítěz mladých, Vítěz Dětřichova  posuzovatel: Hořák Karel  

6.5.  MVP LUČENEC             V1, CAJC, BOS                    posuzovatel: Guniš Miroslav (SK)

13.5. KVP HLUČÍN      V1, Vítěz mladých, JBIS III.místo    posuzovatel: Anna Rogowska   

27.5. KLUBOVÁ VÝSTAVA NOVÝ TEKOV  V1, Vítěz mladých,BOS, JBIS I.místo  

                                                                                   posuzovatel: Guniš Miroslav(SK)

10.6. KVP ZLÍN              V1, Vítěz třídy, JBIS I.místo     posuzovatel: Voláriková Linda(SK)

17.6. KLUBOVÁ VÝSTAVA CHLUMEC n.C.   V1, CAJC, BOJ posuzovatel: Kubeš Robert(CZ)

      SLOVENSKÝ ŠAMPION MLADÝCH,

    KLUBOVÝ JUNIOR ŠAMPION MKSK        

   třída mezitřída 

6.7. OBLASTNÍ VÝSTAVA KELČ  V1, Vítěz třídy, Oblastní vítěz posuzovatel: Berri Beare IRL

29.7. Jubilejní 10.KRAJSKÁ VÝSTAVA BRNO-ŽEBĚTÍN  V1,Vítěz třídy, Krajský vítěz,

                                                    II.místo v IX.skupině FCI posuzovatel: Jílková Zdenka

12.8. 20.Jubilejní klubová TEKOVSKÁ BREZNICA  V1     posuzovatel: Daniel Poltri (IT)

13.8. INTERDOG BOHEMIA MLADÁ BOLESLAV   V2, r.CAC, r.CACIB posuzovatel :

                                                                                                 Pokorn Alenka (SLO)

19.8. DUODANUBE BRATISLAVA      V1, CAC              posuzovatel: Vítková Viera SK

20.8. DUODANUBE BRATISLAVA      V1, CAC              posuzovatel: Brotánková Zuzana

4.9.  KRAJSKÁ VÝSTAVA DOLNÍ BENEŠOV  V1,Vítěz třídy, Krajský vítěz

                                                                                             posuzovatel: Kliment Zdenek

16.9. MVP NITRA                            VD1                   posuzovatel: Smolić Nikola (HR)

17.9. MVP NITRA                          V2,r.CAC              posuzovatel: Jakkel Tamás (HU)

24.9. NVP BRNO                           V1, CAC              posuzovatel: Kubeš Robert    

5.11. EXPO PRAGUE DOG             V1, CAC, r.CACIB  posuzov: Weng Chan Woh (MAL)

10.11. SVĚTOVÁ VÝSTAVA-LIPSKO    VD          posuzovatel: Jean-Jacques Dupas (FRA)

2.12. KLUBOVÁ VÝSTAVA BRNO    V2,r.CAC  posuzovatel: MVDr Ridarčíková Gabriela SK

10.12. SLOVAKIA CAP NITRA    V2, r.CAC, r.CACIB posuzovatel: First Rafal (PL)

                     ROK 2018

14.01. NVP HANÁCKÁ BRNO        VD3        posuz: Ahrens Hana (A)

  3.02. DUO CACIB BRNO            V1,CAC     posuz: Hoenderken Hildeward (NL)

  4.02. DUO CACIB BRNO            V1,CAC,r.CACIB posuz: Řehánek Petr (CZ)

          ČESKÝ ŠAMPION

10.02. NITRADOG CUP             V2, r.CAC     posuz: Kaurek Susanne (AT)

11.02. WINTER SHOW NITRA    V1, CAC, CACIB posuz: Voláriková Linda (SK)

17.02. VICTORY SHOW BRATISLAVA  V1, CAC, VICTORY JUNIOR WINNER   

                                                                     posuz: Vítková Viera (SK)

             SLOVENSKÝ ŠAMPION

18.02. NÁRODNÍ VÝSTAVA BRATISLAVA V1, CAC, Vítěz Slovenska, BOB

                                                                       posuz: Vítková Viera (SK)

      třída šampionů

24.02. KLUBOVÁ VÝSTAVA PEZINOK   V1, CAC    posuz: MVDr Danková Patrícia

         KLUBOVÝ ŠAMPION KCHČaP  a TOP PAPILLON 2017

24.3. KLUBOVÁ VÝSTAVA PRAHA     V2, r.CAC    posuz: Doc RNDr Ovesná Jaroslava

7.04. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA NITRA  V3          posuz: ing Košťálová Alena (CZ)

8.04. NÁRODNÍ VÝSTAVA OSTRAVA     V2, r.CAC posuz: Kubeš Robert (CZ)

28.04. NÁRODNÍ VÝSTAVA PÁPA      V1, CAC, BOS posuz: Mrs.Julia Magas (HU)

         ESTERHÁZY MEMORIAL PÁPA   V1, CAC, BOS posuz: Groschl Ferenc (HU)

6.5.   MVP PRAHA                           V2, r.CAC      posuz: Opara Janusz (PL)

19.5. CACIB SZILVÁSVÁRAD           V2, r.CAC     posuz:Wildman Margaret (GB)

20.5. CACIB SZILVÁSVÁRAD           V1, CAC       posuz: Harsányi Péter (HU)

21.5. CACIB SZILVÁSVÁRAD           V2, r.CAC     posuz: Kardos Vilmos (HU)

 9.6. KRAJSKÁ VÝSTAVA ZLÍN         V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, Vítěz 9.sk.FCI (BIG I.)

                                                           II.místo o nejkrásnějšího psa výstavy (BIS II.)

                                                                                     posuz: Klírová Naděžda (CZ)

17.6. KRAJSKÁ VÝSTAVA JEDOVNICE        V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, Vítěz Jedovnice

                                                                                                                                                      posuz: ing Košťálová Alena

18.8. CACIB BRATISLAVA               V2, r.CAC     posuz: Constantinos A (CYP)

19.8. DUODANUBE BRATISLAVA     V1, CAC, CACIB, BOB, BIG II.

                                                                       posuz: PhDr Guniš Miroslav (SK)

 2.9. NVP FLORACANIS OLOMOUC  V2, r.CAC      posuz: Beredze Iuze (CZ)

6.10. KLUBOVÁ VÝSTAVA DARGOV  V1, CAC, KV, BOB, BIS II.

                                                                        posuz: Petkevich Beata (LV)

                SLOVENSKÝ GRAND ŠAMPION

20.10. KLUBOVÁ VÝSTAVA ML.BOLESLAV  V2, r.CAC   posuz: Sissi Dollmann (A)

26.10. DANUBE CACIB BRATISLAVA   V1, CAC, r.CACIB posuz: Sainio Kirsi (FI)

27.10. DANUBE CACIB BRATISLAVA  V1, CAC, CACIB, BOB posuz: Stloukalová V.(SK)

28.10. DANUBE CACIB BRATISLAVA  V1, CAC, CACIB, BOB, Kvalifikace na CRAFT 2019

                                                                                    posuz: Garhofer Carole (AT)

 1.12. KLUBOVÁ VÝSTAVA BRNO   V1, CAC, Klub.vítěz, BOS posuz: Mudra Antonín (CZ)

 2.12. PRESIDENT´S CUP BUDAPEST  V1, CAC, CACIB, BOS posuz: Biró Zsolt (HU)

TŘÍDA ČESTNÁ

8.12. WINNER SHOW NITRA       V1                       posuz: Vojteková Iveta (SK)

9.12. SLOVAKIA CUP NITRA        V1                       posuz: Vítková  Viera (SK)

       ROK 2019

třída šampionů

13.1.  HANÁCKÁ NÁRODNÍ VÝSTAVA BRNO  V1,CAC, Národní vítěz, BOB, BIG V.

                                                                             posuz: Jílková Zdenka (CZ)

25.1. MVP NITRA     V1,CAC, r.CACIB     posuz: First Rafal (PL)

26.1. MVP NITRA      V2,r.CAC, r. CACIB  posuz: Berchtold Peter (AT)

27.1. MVP NITRA      V3                          posuz: PhDr Guniš Miroslav (SK)

2.2. DUO CACIB BRNO    V1, CAC            posuz: Kubeš Robert (CZ)

3.2.  DUO CACIB BRNO    V1, CAC           posuz: Liimatainen Jussi (FIN)

                 ČESKÝ GRAND ŠAMPION    

16.2. NVP CLUJ - NAPOCA (RO)  V1, CAC L, CMBM-BD (Národní vítěz), BOB  

                                                              posuz: Hadzic Refet (Bosna a Hercegovina)

         MVP CLUJ-NAPOCA   V1, CAC L, CACIB, BOB posuz: Klein Dagmar (RO)

splněné podmínky k titulu C.I.B

                  INTERŠAMPION

17.2. NVP CLUJ-NAPOCA  V1, CAC L, CMBM-BD (Národní vítěz), BOB

                                                               posuz: Alessandri Alfredo (IT)

        MVP CLUJ-NAPOCA  V1, CAC L, CACIB, BOB, BOG III.

                                                               posuz: Delerue Pedro (Portugal)

                 RUMUNSKÝ ŠAMPION

23.2. VICTORY WINNER BRATISLAVA  V1, CAC, Victory Winner

                                                                 posuz: Vítková Viera (SK)

24.2. NVP BRATISLAVA     V1, CAC, Vítěz Slovenska, BOB

                                                                posuz: MVDr Rídarčíková Gabriela (SK)

                       SLOVENSKÝ VÝSTAVNÍ ŠAMPION

16.3. SPECIÁLNÍ VÝSTAVA URMINCE  V1, CAC, Vítěz spec.výstavy, BOB, BIS III.

                                                                  posuz: Plathan Tuula (FI)

            TOP PAPILLON 2018

23.3. KLUBOVÁ VÝSTAVA DOLNÍ POČERNICE     V1 třída čestná   pos: Mudra A (CZ)

              KLUBOVÝ ŠAMPION MKSK

1.5. OBLASTNÍ VÝSTAVA KELČ        V1, Vítěz třídy, Oblastní vítěz   posuz: Kučera Tomáš (CZ)

11.5. KRAJSKÁ VÝSTAVA HLUČÍN    V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz    posuz: Dolejšová Olga (CZ)

19.5.  NÁRODNÍ KAPUVÁR (HU)      V1, CAC, BOB                   posuz: Bíró Zsolt (HU)

              MAĎARSKÝ ŠAMPION

1.6. SPECIÁLNÍ VÝSTAVA DOLNÁ SEČ      V1, Vítěz třídy, Vítěz speciální výstavy, BOB, BIS II

                                                                                                       posuz: MVDr Danková Patrície (SK)

8.6. KLUBOVÁ VÝSTAVA NEPŘÍVĚC           V2, r. CAC             posuz: Klírová Naděžda (CZ)

5.7. I. MVP WISLA  (PL)                             V1, CAC                 posuz: Borkowski  Tomasz (PL)  

1.9. MVP RYBNIK (PL)                     V1, CAC, CACIB, BOS     posuz: Rogowska Anna (PL)