Když odešel náš prvorozený klouček do nové rodiny, dlouho jsem byla smutná. Netušila jsem, že to tak bolí, když se loučíte se svým malým, chlupatým uzlíčkem.

 Jediné, co mě drželo, bylo to, že se dostal ke skvělým majitelům. Ti pro něj udělají vše. Zanedlouho, aby nebylo  Atrýskovi smutno, mu pořídili holčičku. Je krásná jako Arinka. Prostě lištička zrzavá.


 A jak šel čas a majitelé zjistili, že dva papilloni je málo, k radosti synů pořídili ještě jednu holčičku. Krásnou černovlásku. Atrej měl kolem sebe pěkný babinec. Může být však v klidu, jelikož byl zavčasu kastrován. Užívá si plně lásky a společnosti svých kamarádek v jakékoliv chvíli.


 Po třech letech si můžu s klidným svědomím říci, že jsem vybrala vzornou, svědomitou a zodpovědnou rodinu pro mého prvorozeného.

S těžkým srdcem musím oznámit, že náš krásný klouček Atrýsek odešel za duhový most v srpnu 2021. Při čištění zoubků ultrazvukem se neprobral z narkozy. Smutnou zprávu vám zveřejňuji:

Dobrý den, paní Živníčková,
musím Vám oznámit velmi bolestnou zprávu. Konec srpna byl pro nás
velmi nešťastný, museli jsme se náhle rozloučit s naším milovaným pejskem Matýskem (Atrískem)
Stále se z toho nemůžeme vzpamatovat, on byl jak naše dítě, takový pejsek se rodí jen jednou za sto let.
On byl prostě svojí osobností a povahou velmi výjmečný. Nejhůře to nese náš nejstarší syn, oni byli jako jedna duše, kam šel jeden,
šel i druhý. Nechali jsme jen vyčistit zuby ultrazvukem a už nám ho neprobudili, prý srdíčko to nezvládlo. Přitom týden předtím
byla Nikolka na stejném zákroku a vše zvládla v pořádku, nechápeme a stále tomu nevěříme, že se to stalo.
Vám chci poděkovat za takového úžasného pejska, byl prostě výjmečný a jedinečný.
S přáním všeho dobrého Michalcová Alena.

20210914_220509_resized (2).jpg

20200802_130208 (2).jpg

20210316_174856_resized.jpg