Když odešla naše holčička Babbia, myslela jsem, že to nezvládnu. Odjížděla ku Praze a ještě, že se u našich dveří potkaly obě majitelky, co si pro naše holčičky přijely. Obě se totiž znaly.  Tím, že já znám majitelku Banie, mi bylo o mnoho lépe. Už jsem si dopředu dohodla dávání na naší Babulku pozor. Nikolka mi to slíbila a to ještě netušila, že se bude v době dovolených o Babulku i starat.  Z obou se staly kamarádky a já mám tak možnost sledování i jejich života.

Babbia, či jak jí majitelé říkají Adélka se má velice dobře. Jezdí na hlídáni za svou sestřičkou a dělají psí kusy. K tomu jim pomáhá i supr parťák Harry.

Mám ohromnou radost, že se dostala ke skvělé rodině. Po dvou letech vyrostla v krasavici. Strašně ráda bych jí viděla i ve výstavním kruhu, ale majitelé takovou ctižádost nemají a předvádět jí nechtějí. Věřím, že i tak je holčička hýčkána na nejvyšší možnou míru. Majitelům patří veliké díky!!

Dne 18.11.2018 byla Adélka úspěšně zbonitovaná s nulovým bonitačním kódem!!! Jsem na holčičku náležitě PYŠNÁ!!! Moc děkuji majitelům, že se o Babbii - Adélku, tak vzorně starají. DĚKUJI!!!

 Babulka se zúčastnila 23.3.2019 další výstavy v Praze - Dolních Počernicích. Konala se zde klubovka, posuzoval pan Mudra a naše holčička vybojovala prvenství!!! V konkurenci čtyř fen získala V1 a titul CAC!!! Jsem na ní i majitelku moc pyšná!!! Cerečky, VELKÁ GRATULACE!!!