Tento příběh bude delší. Jak půjdou roky, bude se postupně doplňovat. Tak jako i ostatním.

 Naší Banii jsem dávala jako mazlíčka holčině, co jí dostala k narozeninám. Nikolku a celou rodinu znám a tak jsem věděla, že u této rodiny se bude mít malá suprově.

 Niki, když slavila narozeniny, dostala pouze její fotku, jelikož nebyla ještě k odběru. Od maminky štěńátka totiž nedávám před 9.týdnem. Nikča si musela počkat. Fotka však postačila.

Nikola se nemohla dočkat a když nadešel čas odběru, byla tu z Prahy, jako na koni. Ve dveřích se ještě potkaly s novými majiteli Babulky.

Hned si Banii přejmenovala na Kleu a tak odjížděla malá už s novým jménem. Dlouho jsem Nikolku informovala co a jak, jak s ní zacházet (i když to moc dobře věděla, jelikož v rodině mají Harryho-papillonka) a že není vhodná k výstavám, jelikož má víc černé barvy na těle. Na vše mi kývala, ale stejně, jak zavřeli dveře od auta, už přemýšlela, kam s malou vyrazí.

 Dnes jsem moc šťastná, že moje informace brala s rezervou a udělala si po svém. S Kleou prostě jezdí po výstavách a sbírá ocenění.

Se svým parťákem Harrym, jsou nerozlučná dvojka a tituly za nejkrásnější pár, jim padají do klína.

Letos oslavil "B"čkový vrh nádherné druhé narozeniny a obě holky vyrostly v úžasné krásky. Nádhernou oslavu si prostě Klea za tak velké úspěchy prostě zasloužila.

Letos byla i zbonitována a zařazena mezi chovné fenky. Při té příležitosti začala i s během za střapcem. To Kleušku hodně baví a jsem ráda, že to holky berou jako hru,odreagování od starostí a né honbu za vítězstvím.

 Ale toho největšího ocenění jsem se dočkala až na klubovce v Ml. Boleslavi. Zde Klea porazila i šampionku, která nám v kruhu vždy znepříjemňovala pobyt. Arinka jí málo kdy porazila. Zato její dcera jí rozdrtila na celé čáře. Tekly mi slzy radosti, když jsem četla její posudek. Mám z obou (Nikolky i Kleušky) OBROVSKOU radost a holky mi jí dávají plnými hrstmi. MOOOC díky za to!!!

V roce 2021, 1.2. jsem dostala nádherné fotky naší Banie - Kleušky. Věřím, že i Vám se bude tato malá kráska líbit.

Její ušní závěsy dosahují délky 21cm a musely být o 3cm zkráceny z důvodu toho, že si po nich Klea šlape. Ocas měřený, dosáhl délky vlasu 37 cm a je vláčen po zemi. Jak začnou plískanice a jarní deštíky, bude muset Kleuška ke kadeřníkovi, aby jí vše zkrátil a ona byla připravena na své hry a běhání za střapcem. Ale i tak bude ozdobou kruhů a kurtů. Hodně štěstí, zdraví a radosti v letošním roce, holky mé zlaté!!!