Při odchodu Carpíška mi bylo hodně smutno, i když doma ještě zůstal Sinýšek.

Jel do Prahy a tak jsem ve skrytu duše doufala, že se občas uvidí i s holkama z vrhu "B". Bohužel, Praha je veliká a narazit v ní na dvě papillonky, je asi tak neskutečné, jako uvidět za jasného dne padající hvězdu.

 S kloučkem jsem se viděla v březnu, kdy byl na klubovce v Praze- Dolních Počernicích. Zde šel do třídy mladých a k bonitaci.

Udělal mi velikánskou radost, že svou třídu vyhrál a získal ke známce V1 i titul CAJC. byla jsem pýchou bez sebe a moc jsem se s kloučkem chlubila. Vyrostl v nádherného jedince. Jen ještě trošku musí nabrat svalovou hmotu. Je hubený, ale papillonci dozrávají až ve třech letech a tak má ještě čas. Budu se těšit na další setkání a fotky od majitelky.

 Jsem na majitele moc pyšná, že vše absolvovali. I přípravu k bonitaci. Carpí byl sice trošku nesvůj, ale vše zvládl na jedničku.

 Dostal krásný bonitační kód a zařadil se tak mezi chovné, krycí pejsky. Je vhodný pro všechny fenečky menšího vzrůstu, ale i pro ty větší. Myslím, že po Carpíškovi budou nádherná štěňátka.