Sobotní odpoledne 6.6. jsem vzala opět foťák do ruky a vyfotila pro vás i něco jiného jak psíky. Musela jsem chvilku čekat, ale dočkala jsem se. Věřím, že i vám tyto fotky pohladí dušičku. Já měla radost, že se mi to podařilo, aspoň trošku. Některé fotky nejsou moc ostré, ale za to ptáček stojí za to. Hlavně jsem byla ráda za dlaska.
Všechny fotky na rajčeti.
3.6. jsem obdržela nádherné video naší Rinušky. Je to prostě provokatérka co dokáže rozhýbat i starší papillonku. Je to torpédo.