Když odcházela k nové majitelce malinká Dailinka, věřila jsem, že tento drobeček dostal tu nejskvělejší paničku.

 Její životní dráha měla vést spíš ke sportu a občas i na výstavní molo. Což se naplnilo. Na výstavy nebyla prodávána, ale občas je dobré vyzkoušet je. Po zkušenostech s její starší sestřičkou Banií-Kleou jsem byla moc nadšená, že malá to zvládá suprově. Naučila se chodit a výsledky se dostavily.

Jako štěně a dorost si vedla moc dobře. I se svou handlerkou to zvládly na jedničku.

 Jak rostla, začala trénovat agility. Na můj vkus moc brzy. Štěně má mít možnost dozrát a né trénovat jako dospělý jedinec. Bohužel. Ale je pravda, že Daila by za běh a trénink dala duši. Výsledky na sebe dlouho nedaly čekat a začala sbírat i medaile.

 Dailinčinými parťačkami v agility i doma jsou papilloní slečny dovezené ze Slovenska a tak není Dailinka na vše sama.

Daila se úspěšně zbonitovala a tak je z ní už chovná fenka. Paní Ďuricová mne však ujistila, že chovat na ní nehodlá, za což jsem jí vděčná.

 Přeji holčičce, aby se ve zdraví a pohodě, dál věnovala sportu a běhu za střapcem. Věřím, že i tak brzký začátek, holčičku neodradí v dalším sportovním úsilí. Hodně štěstíčka, miláčku. Dál budu sledovat tvojí dráhu a dopisovat tvé úspěchy.

Dailinka opět zaperlila. Vyhrála běhy a posunula se tak o třídu výš. Velká gratulace!!!

Takovouto bilanci za rok 2018 sepsala p.Ďuricová naší odchovankyni. Jsem na ně pyšná. Přála bych jim, aby jim to závodění ještě hodně dlouho ve zdraví fungovalo. Oběma šikulkám, aby se i v roce 2019 jen a jen dařilo a oni stály na stupních nejvyšších. Hodně štěstí, úspěchů a hlavně ZDRAVÍ v roce 2019!!!

Chtěla bych se podělit o velikou radost, kterou mi v roce 2018 udělala tahle malinká fenečka - 23cm - Daila. Svoji agilitní dospělost měla 4.10.2018. Hned 12.10. složila svoji první SA1 zkoušku a 20.10. splnila přestup do SA2. Tam však nezůstala moc dlouho, protože první zkoušku SA2 měla hotovou již 4.11. a poslední 16.11.!!! Navíc už 14.12.ukázala, že zvládne i zkoušku SA3. Prostě "raketový" postup!!!
A to nezmiňuji všechny další úspěchy v mezidobí na různých závodech.
Daila je moje "slečna úžasná"
Ale nic z toho bychom nezvládly samy. Takže chci tímto moc poděkovat Barnabáš Badys Bartoš za velikou a intenzivní agility přípravku a Bára Banýrová za super agility tréninky, které Dailu posunuly tam, kde teď je. A těšíme se na další společně strávený čas na tréninku i na závodech v roce 2019!!

18.9. naše malé zlatíčko běželo na FOFR ZKOUŠKÁCH svou životní dráhu. 2xzvítězila a obsadila 1. místa v XSA3.

Jsem na ní moc pyšná. Jen je asi hodně unavená, když vidím její fotku, ale já bych po takových závodech vypadala daleko hůř.

Tak ať ti to i nadále dobře běhá, Dailinečko!!! Hodně štěstí!!!

imagetools0.jpg

12.12. 2022 se zapsala oficiálně Dailinka mezi elitu. Získala titul A3Ch, čímž potvrdila své kvality jako agiliťačka. Tento titul je oprávněná nosit před svým jménem DAILA  Arinelle. Jsem na holčičku velice pyšná, že vše zvládla. Je to sice drobounká fenečka, ale srdcem obrovským. Myslím na tebe, zlatíčko!!! Hodně štěstí a hlavně zdraví aby ti sloužilo.

Toto je vysvětlení co znamená A3 Ch od majitelky :

Titul A3Ch získává pes, který 3 roky po sobě splní 3 zkoušky v nejvyšší agility kategorii A3.
 Zahraniční rozhodčí staví hodně těžké parkury a dávají nižší požadované rychlosti.
Daile vyhovují těžší parkury od zahraničních rozhodčích, kde je nižší požadovaná postupová rychlost.
Daila je fenka do 2.5 kg a dosažení požadovaného času je tak pro ni náročnější než pro větší pejsky.