Vrh "F" byl prostě úžasný. Oba sourozenci od narození až do odchodu byli neskutečně hodní. Vůbec neplakali a ani nebyli jinak hluční. Jak rostli, věděla jsem, že toto je vrh, který bude vzorný.

 Malá Fanynka byla mazlínek umazlený a Fénix jak by smet. Přemýšlela jsem, jak a podle čeho budu vybírat majitele. Osud však zapracoval na plné obrátky. Když se ozvala paní a sdělila mi důvody proč zrovna papillon a proč zrovna Fantagiro, věděla jsem , že to bude ta pravá panička naší lásečky, Fanynky. Když malou odváželi, do posledního momentu jsem držela slzy za víčky. Sotva však auto zmizelo za domem, už jsem to nevydržela a rozplakala se. Né proto, že jsem se o malou bála, ale proto, že jsem pomohla jednomu neuvěřitelnému příběhu života, který i snad trochu díky Fanynce dopadne dobře a rodina bude v klidu dál žít s psí kráskou a hlavně její láskou.

 Těším se na fotečky, jenž by mi měly přijít. Ráda se budu s Vámi dělit o její další životní příběh a hlavně, jak rodina vše zvládla.

 Včera,17.11.2018 mi přišel konečně e-mail od rodiny, kde je malá umístěná. Veterinář malou chválil, že krásně prospívá a roste. Je to zlatíčko. Věřím, že majitelé veškeré katastrofické události zaženou a budou si v klidu užívat starostí s psí kráskou. Fanynku si přejmenovali na AVI,  tak aby se jí dostávalo jen té nejčistší lidské lásky.

 2.1.2019 došla zpráva od majitelky Fanynky. Rodina si jí přejmenovala na Aviska. MOC děkuji za tak krásný e-mail.

Aviska (Fany) se má dobře, na Vánoce měla velkou radost z hraček a nového pelíšku. Roste jako z vody, je velmi žravá, chutná ji tvaroh i masíčko, granulema nepohrdne také, miluje mrkev. Už má 3 kg, prozatím se ještě nezačala přezubovat, netrpí žádnýma zdravotníma obtížema. Je velmi hravá a nebojácná, pečlivě hlídá své teritorium - kočky na zahradě, které předtím přicházely od sousedů, mají smůlu. Děti ji milují a pejsek jim to oplácí - je mazlivý a přítulný. Vnučka se začíná pomalu uzdravovat i když to ještě podle lékaře, bude běh na dlouhou trať. 

 Vánoce strávila v pohodě, zdraví a lásce.  Holčička se má prostě královsky a věřím, že i v budoucnu budu dostávat jen ty nej zprávy. V tomto roce se snad vše urovná i se zdravím. A to i díky malé Avisce. Do nového roku všem v rodině přeji, aby se měli  rádi a byli hodně zdraví!!!

I u Fany jsem čekala delší čas na zprávu, došel moc pěkný e-mail, ale bohužel fotky nedorazily. Snad je majitelé brzy pošlou.

Dobrý den,

opravdu jsme se dlouho neozvali, ten čas ubíhá velmi rychle, když neustále musíme překonávat problémy. ty se ale našeho miláčka netýkají. Prospívá velmi dobře, teď v letním období ujíždí na melounu a dokonce si na zahradě sám obírá rybíz. Po přezubení máme jeden zoubek nakřivo, ale to nevadí, výstavní kariéru neplánujeme. Trochu nás trápí anální žlázky, takže musíme občas na veterinu, jinak žádné jiné problémy nejsou, malá je v dobré kondici a velmi hravá - když už jsme unaveni z házení aportu, tak si hračky odhazuje sama a pak pro ně běhá, což je velmi legrační. Požádala jsem vnučku, aby Vám poslala nějaké současné fotky, doufám , že dorazily.
S pozdravem a přáním pěkného léta O. Stochová