Jako poslední odjížděl se svou majitelkou náš Kulíšek. Je přesná kopie mojí Hermínky co zůstává doma. Klouček odjížděl do rodiny, která už měla mojeho milovaného Eisíčka. Bohužel, neměl to štěstí, aby se dožil vyššího věku. Zákeřně ho napadl a zakousl německý ovčák.

 Pevně doufám, že tohoto kloučka už budou opatrovat jako oko v hlavě. Hodně štěstí, lásečko!! Budu sledovat tvou životní dráhu a věřím, že i Ivča mi bude poskytovat víc informací o tvém bytí.

Kulíšek má skvělého parťáka a jak je vidět oběma kloučkům to spolu velice pasuje. Rostou z obou pořádní raraši.

Zima přešla a tím jak se uzavřel veřejný život v naší republice, i na Kulíška došlo. Panička s ním tráví více času v přírodě a vycházkách. Moc to kloučkům přeji. Je to totiž jediný možný relax. Z fotek je vidět, jak si to všichni mooooc užívají. Jen tak dál a snad až tato situace přejde, uvidíme se všichni na výstavě a bonitaci.

 A nastal podzim a s ním se vůbec situace v naší republice nezlepšila. Vše se opět uzavřelo a tím se rozpustila i naděje na bonitaci. Doufám, že se zimou a příštím rokem bude líp. Herkules se neskutečně vybarvil a je z něho překrásný psík, tak jako z Horácia. Doufám, že se to nějak utřepe a oba kluci budou zbonitovaní co nejdříve. Držím jim palce. naše Hermínka už bonitací prošla.