ROK 2020

třída mladých

31.10.  CACIB ČAJN ČERNÁ HORA     Excellent         posuz: Vreteničić Miodrag (MNE)

 1.11.   CACIB ČAJN ČERNÁ HORA     Ex 1, JCAC, JBOB posuz: Brajovic Vojislav (MNE)

2021

třída mezitřída

23.4.   NÁRODNÍ BAR ČERNÁ HORA       Exc 1, CAC, BOB   posuz: Moncilo Milic (MNE)

24.4.   MEZINÁRODNÍ BAR Č.H.               Exc 1, CAC, CACIB, BOB pos: Olena Skliarova (UA)

25.4. MEZINÁRODNÍ BAR Č.H.                  Exc1, CAC, CACIB, BOB, kvalif.CRUFTS 22   pos: Goran Dojcinoski (MK)

ŠAMPION MONTENEGRA

GRAND ŠAMPION MONTENEGRA

26.4.  DUKAGJINI CUP PEJA KOSOVO    Exc 1, CAC, CACIB, BOB   pos: Goran Dojcinoski (MK)

27.4.  DUKAGJINI CUP PEJA (CAC)           Exc 1, CAC, BOB           pos: Gabriel Stibel

27.4.  DUKAGJINI CUP PEJA (CACIB)       Exc 1, CAC, CACIB, BOB, kvalif CRUFTS 22 pos: Vojislav Brajovic

ŠAMPION KOSOVA

GRAND ŠAMPION KOSOVA

ŠAMPION BALKÁNU

29.4. CAC MEDUGORJE BIH  Exc1, CAC, BOB  posuz: Tino Pehar

       CACIB MEDUGORJE BIH  Exc1, CAC, CACIB posuz: Suzana Šimon

30.4. CAC II MEDUGORJE BIH  Exc1, CAC, BOS  posuz: Momčilo Milič

       CACIB II MEDUGORJE BIH  Exc1, CAC, CACIB, BOB pos: Nebojša Švraka

ŠAMPION BOSNY A HERCEGOVINY

GRAND ŠAMPION BOSNY A HERCEGOVINY

ŠAMPION JUGOSLÁVIE

 11.6. Klubová výstava Okříšky    Exc 1, CAC      pos: ing Košťálová Alena

12.6. Speciální výstava Okříšky   Exc 1, CAC     pos: Mudra Antonín

17.7. Klubová výstava Tekovská Breznica  Exc 2, r.CAC   pos: Vojteková Iveta (SK)

18.8. Oblastní výstava Kelč   Exc 1, Vítěz třídy   pos: Řehánek Petr

třída otevřená

28.10. Krajská výstava Kelč   Exc 1, Vítěz třídy   pos: Jílková Zdenka

21.11. Klubová výstava Exoticu Červený Újezd   Exc 1, CAC   pos: Ahrens Hana

ROK 2022

třída otevřená

 5.2.  DUO CACIB Brno       Exc 1, CAC, r.CACIB      pos: Kučera Tomáš

 6.2.  DUO CACIB BRNO    Exc 1, CAC              pos: Jančík Leoš

  ČESKÝ ŠAMPION

  KLUBOVÝ JUNIOR ŠAMPION MKSK

  KLUBOVÝ ŠAMPION MKSK

28.8. Krajská výstava Brno -Zetor   V 1, Vítěz třídy, Krajský vítěz     pos: Mudra Antonín

17.9. Klubová Tekovská Breznica  V 3     posuz: Szilvia Gróf (HU)

třída šampionů

29.10. CAC Istanbul  TURECKO   Ex 1, CAC, BOS   pos: Mile Aleksos (MK)

29.10. CACIB Istanbul             Ex 1, r.CACIB      pos: Ozan Belkis (TR)

30.10. CAC Istanbul                Ex 1, CAC       pos : Rafael Malo Alcrudo (ES)

30.10. CACIB Istanbul           Ex 1, CAC, r.CACIB   pos: Jean-Francois Vanaken (BE)  

TURECKÝ ŠAMPION

GRAND ŠAMPION TURECKA