V neděli 17.9. jsem jela do Zlína na vyšetření očí DOV. Vybraní byli : Vikísek, Hermínka, Lotynka a jako poslední i Rorynka.

Vyjeli jsme před dvanáctou a zpět se navrátili s radostí po třetí hodině. Všichni mí papilloni dopadli skvěle!!! Všichni jsou: prostý. Mám velikou radost. Ono je krásné mít genetické vyšetření s tím, že jsou negativní, ale stává se, že ve čtyřech letech (někdy i dřív) může být pes slepý. Odborné vyšetření oka je proto na místě. Jsem moc ráda, že mám všechny v pořádku. Moc děkuji p. MVDr Mošťkové Melánii za její ochotu nás vyšetřit v neděli bez čekání.

Scan.BMP.jpgScan.BMP.jpgScan.BMP.jpgScan.BMP.jpg

Dne 10.9. jsme vyjely s holkama na výstavu do Olomouce. Přidala se k nám malá, doopravdy malá (1,3kg) Litchi Bella Fleur. Nastupovala do třídy dorostu se svou sestřičkou Limett Mei a byl to těžký souboj. Obě jsou pro mne nádherné a myslím, že i posuzovatel dlouho rozmýšlel. Nakonec pan Guniš dal prvenství mini Belušce. On má prostě rád malá zvířátka. Ale i tak oběma holčičkám GRATULUJI a věřím, že na nás majitelé Limetky nezanevřou. Velice se těším na další setkání v prosinci. To už obě fenečky nastupují do třídy mladých.

Moje Lea šlapala ve třídě štěňat a odnesla si známku VN1 a v závěrečných soutěžích o nejkrásnější štěně výstavy se probojovala mezi prvních 6 štěňat. Na pomyslnou bednu už jsme ale nevystoupaly. I tak jsem byla moc ráda, že vše zvládla. Ráda jsem se potkala s mnoha známými a mrzelo mne, že jsem s každým nemohla prohodit více slov. Prostě nějak nebyl čas a po vystavování všichni ujížděli domů. Moc děkuji Ivetce a Vladěnce za supr společnost a nesmým zapomenout i na jejich protějšky. Byl to náročný den pro všechny.

IMG_2360.JPG

IMG_2359.JPG

Dne 5.9. k nám dojela Vladěnka. Malá divoženka Beluška se musí opět srovnat a připravit se na svou první mezinárodní  výstavu v Olomouci. Budu se snažit jí aspoň něco málo oživit v hlavičce, aby nebyla za nevzdělance. Věřím, že to prďolínka zvládne. Zapadla do smečky suprově. Vůbec nic neřeší a matadoři jí vzali jeko by vůbec neodešla do nového domova. Mám radost, že jsou všichni vyrovnaní. I na výstavě by tak mělo být vše v pořádku. Malé holky spolu řádí a velcí je kontrolují.

375325985_2217543248434883_470170354163501382_n.jpg

První zářijovou sobotu jsme s Leonkou zajely na Slovensko. Konala se Jubilejní výstava klubu a tak jsme se jely podívat. Lea dostala od Itala známku VN2 a tak jsem v klidu fotila celou výstavu. Byl to supr den ve společnosti těch NEJ lidiček!! Byla jsem nadšená, když moje Kajka dostala ten nej titul CAJC a tím splnila podmínky k Šampionu mladých. GRATULUJI!!! Ivanko, jste prostě jedničky a mám z vás obrovskou radost!!!

IMG_1953.JPG

A začíná nám pomalu podzim, Rostíkovo vínko bude dozrávat a naši papillonci mu ho střeží. Vyhání všechny ptáky, hlavně hrdličky. Jeho bobulky se barví do zlatova.

IMG_1799.JPG