Malý Cinnamon už nám odchází do nového domova. V neděli (21.5.) si pro něj přijedou nový páníčci z Karviné-Nového Města, tak hoooooodně štěstíčka, lásečko moje!!!

21.1.2017 se HANELLE Camilla Altair

PP

nositelka titulů : ČESKÝ ŠAMPION, SLOVENSKÝ ŠAMPION, ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION,KLUBOVÝ JUNIOR ŠAMPION KCHMPP a MKSK, 1x BOB, VÍTĚZ KRÁSNÉ LOUKY,KRAJSKÝ VÍTĚZ,TOP ŠTĚNĚ

        a CLINT Brilliant Bohemia

PP

nositel titulů: ČESKÝ ŠAMPION, ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION, KLUBOVÝ ŠAMPION MKSK a SPORTOVNÍ ŠAMPION MKSK

narodila štěňátka. Jsou to dva kloučci. Ponesou si jména CARPE DIEM a CINNAMON

CARPE DIEM Arinelle - prodán p. Binderové v Praze

čas porodu :           11:25h

porodní váha :        118g

barva :                   sobolí-bílá

pohlaví :                 pes

CINNAMON Arinelle - prodán p.v Karviné

čas porodu :       11:45h

porodní váha :    90g

barva :               sobolí-bílá

pohlaví :             pes

Po třídenním boji o život se konečně Cinnamon sám přisál a začal pít. Byly to dlouhé tři dny a noci, ale věřím, že už bude jen lépe a malý vše dožene. Má totiž velikou touhu po životě a to bude i do budoucna, jeho přednost.

Tak už je kloučkům 12 dní a začínám se těšit, až uvidí ten veliký svět. Oba klučíci velice pěkně rostou a začínají lézt po celé porodní bedýnce. Eliška už s nimi netráví všechen čas a ráda si zajde i pro pohlazení a pohrát si.

Dne 4.2. oba hošíci otevřeli svá očka a pohlédla na svět. Jsou zvídaví a už se snaží stavět na nožky. pomalu nabírají rychlost. Po bedýnce už špacírují jako velcí kluci.

Tak po dosáhnutí pátého týdne jsme už začali zkoušet přikrmovat. Kluci ale nemají moc chuti. Stačí jim mámino mlíčko. Dne 1.3. však konečně přišli na chuť tvarohu s piškotkem.

Kloučci už se snaží utíkat.

13.2. byli naši klucí na prvním očkování a dostali i čip. Jsou už tedy právoplatnými a "velkými" papillony.

Dne 26.3. odešl do svého nového domova malý Carpe Diem. Přeji malému hodně lásky a lumpáren. K tomu i výstavní, či sportovní kariéru ke které má vlohy. Tak hodně štěstí!!!!

Malý Cinnamon strašně rád uklízí, hlavně vysavač ho fascinuje.

Sinný už začíná dělat i chůvičku. Jde plně v stopách svého vzoru - Vikíska.

 Tak a je to tady! Dne 21.5. si pro našeho kloučka přijela rodina z Karviné. Věřím, že jim Sinný bude dělat jen samou radost a my se s ním budeme potkávat na výstavách. Hodně radosti a štěstíčka,miláčkovi!

CARPE DIEM

CINNAMON