Co říci o našem Viki?

 Je to krásný, hravý a milý psí kluk. Jeho devize je především chytrost a rychlost. Rád se předvádí, ale dokáže i pozlobit pokud se mu něco nelíbí, nebo je zaujatý něčím jiným. Miluje hru s míčkem, či pískací hračkou. Dokáže být neodbytný při vynucování hry. Na procházkách se zajímá o vše v okolí, ale nechodí od nás daleko. Stále si hlídá a pozoruje každého, kdo se k nám přiblíží. Miluje kontakt s druhými lidmi, je to prostě vítací povaha. Něžný, křehký a oddaný. Zbožňuje štěňátka a dokáže se o ně vzorně starat.

 

Pořídili jsme si ho, aby rozšířil řady krycích, malých (do 2,5kg) pejsků. Je to dovoz ze Slovenské chovatelské stanice - Mária Sirrah.

 Naše chovatelské záměry s tímto pejskem jsou, aby plnil řádky v PP na poli výstavním. Toto úspěšně zrealizoval. Stal se během jednoho roku:

 Junior šampionem ČR, SK, klubu MKSK, KCHMPP. Je Šampionem ČR, SK, klubu KCHČaP. Dosáhl na ocenění GRAND ŠAMPION SK. Získal 5x BOB, 5x CACIB, 5x r.CACIB, 7x BOS, 4x BOJ stal se 2x JUNIOR WINNER, Vítězem Slovenska, Dětřichova, Jedovnice.

 Je  zbonitován s krásným bon.kodem. Nabízíme ho proto ke krytí i ostatním fenečkám s PP!


Jeho štěňátka se účastní výstav a vůbec se mezi ostatními neztrácí. Ba naopak, sklízí první skvělé známky a ocenění.

potomek Eiss

potomek Gloria